نتایج جستجو برای عبارت :

رمز واردشده نامعتبر است!

بیمه شخص ثالث موتور سیکلت بیمه‌ای اجباری است که هر موتورسواری باید تهیه کند. این بیمه خطرات جانی راننده مقصر و شخص ثالث را پوشش می‌دهد. غرامت فوت، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی و درمانی برای راننده مقصر تا سقف 330 میلیون و برای شخص ثالث تا سقف 440 میلیون مطابق با قانون دیه است.
سقف پوشش هزینه‌های مالی بیمه موتور سیکلت بین 11 تا 220 میلیون تومان است که خسارات واردشده به اموال شخص ثالث را می‌پردازد اما در مورد خسارات واردشده به راننده مقصر مسئولیتی
طراحی سایت b2b
ارور شماره ی ۴۰۰ : در خواست خطا یا این که Bad Request
این اشتباه وقتی نشان داده میشود که در درخواست مرورگر شما به سرور تارنما در گیر نوعی ناهنجاری باشد  و سرور قوی به شعور درخواست شما نباشد معمولا وقتی که پروتکل http رعایت نشده باشد این ارور ارسال میگردد فهم نشدن روش ی نگارش نیز نقش مهمی در ارسال خطای ۴۰۰ دارااست درصورتی که معنای تقاضای استفاده کننده برای  سرور معلوم نباشد، درخواست قابل انجام وجود ندارد همینطور به جهت نقص در انتقال اط
امام صادق (علیه‌السلام) فرمودند: زمین کعبه گفت: کیست مثل من و حال‌آنکه خانه خداوند متعال بر من بناشده و مردم از اطراف‌واکناف به‌طرف من می‌آیند و حرم امن الهی قرار داده‌شده‌ام و چه فضیلت‌هایی که برای زیارت این مکان مقدس واردشده از آن جمله: حضرت علی بن الحسین علیه‌السلام فرمودند: تسبیح گفتن در مکه افضل است از خراج و مالیات که درراه خدا انفاق شود. (1)حضرت باقر علیه‌السلام می‌فرمایند: سجده کننده در مکه به‌منزله در خون غلتیدن درراه خداست؛ د
نمرات پایانی شما در سایت واردشده است. با توجه به اینکه در روال کاری ما تغییر نمره بسیار بندرت صورت میگیرد به همین دلیل در تصحیح و نمره گذاری نهایت دقت انجام شده است. با  اینحال  توصیه میشود در مهلت مقرر در صورتی که اعتراض دارید اعتراض خود را ثبت کنید. مواردی که در اعتراض شما بررسی میشود شامل سه مورد است
1. نمره ورقه
2. نمره آزمون کلاسی
3. نمره ترجمه متن
{علائم ظهور - شماره 38}

محتوای ندای آسمانی

محتوای اخباری؛ جبرئیل چه می‌گوید؟
معرفی حضرت مهدی به نام و نسب (که در این باره ۵ حدیث معتبر به ما رسیده)
بیان امارت و حکومت برای حضرت مهدی (۲حدیث معتبر)
معرفی اهل حق و رهبر آنان به جهانیان؛ بیان حقانیت حضرت علی و یا حضرت مهدی و پیروانشان (۶حدیث معتبر)
همچنین معرفی توصیفی حضرت مهدی با لقب‌های ارزشمند ایشان
و نیز از ظهور دولتِ عدل الهی و پایان حکومت جباران نیز خبر می‌دهد.

محتوای انشایی؛ جبرئیل چه می
#آموزش_اختصاصی 

دوستانی که پاسخ سوال های امنیتی یا Security Questions اپل ایدی شان را ندارند ، سریعا اقدام به Sign Out کردن اپل ایدی بپردازند . روزانه تعداد بی شماری از دوستان به علت استفاده از اپل ایدی نامعتبر ضرر و زیان بزرگی را میبینند . 

⛔️ چه اپل ایدی هایی نامعتبر هستند  :

1️⃣ اپل ایدی هایی که فاقد سوال های امنیتی میباشند .
2️⃣ تعدادی از اپل ایدی های کارتی که اکثر از کشور هند وارد میشوند و پس از مدتی ، به طور ناگهانی پسورد و پاسخ سوال های امنیتی تغ
همین چندروز پیش دنبال کننده‌ای به اسم ، آواتار دریا داشتم که الان لفت داده. 

خانم معلم ، بخش نظرات را بسته بودی. 

بارها سعی کردم دنبالت کنم ولی با پیغام اطلاعات واردشده صحیح نمی باشد روبرو شدم.
دستی وارد کردم ولی بازهم نشد . 
اگر خودت دوست نداری ، که هیچ ، چون اجبار و اصراری نیست. ولی من تلاشم کردم و نشد. 
کسی می تواند اطلاع دهد. 

هم اکنون ، یکی از دنبال کنندگان نیز همین گونه است. توجه : 

سلام. بنده مراجعان متعددی دارم که از مصرف بالای اینترنت گوشی یا تبلت خود گله مندند. مصرف بالا و خارج از حد اینترنت دلایل مختلفی می تواند داشته باشد:
- روشن بودن مداوم WIFI یا اینترنت موبایل که در نتیجه برنامه هایی مثل تلگرام، اینستاگرام و... به طور مداوم در حال آپدیت شدن و دریافت و ارسال اطلاعات هستند.
- نصب نرم افزارهای نامعتبر که اقدام به سرقت اطلاعات از دستگاهها می کنند.
- بروزرسانی خودکار برنامه ها از طریق پلی استور

در نصب اپلیکیشن ها بیشتری
در کل بیمه برای جبران خسارت است. بیمه بدنه اتومبیل به طور ویژه خسارت‌های واردشده به بدنه اتومبیل را پرداخت می‌کند. در زمان تصادف دو حالت زیر برای استفاده از بیمه وجود دارد.
بیمه‌گزار مقصر است: در این حالت خسارت ایجادشده به خودرو توسط بیمه بدنه و تا سقف تعهدات آن پرداخت می‌شود.
بیمه‌گزار مقصر نیست: زمانی که بیمه‌گزار مقصر نباشد خسارت ایجادشده به وسیله شخص مقصر و یا بیمه شخص ثالث شخص مقصر پرداخت می‌شود. اگر خسارت ایجادشده از سقف تعهدات پر
خیلی وقت ها غبطه می خورم به حال همین پیرمرد روضه ای ها که نمی دانند مقتل معتبر و نامعتبر چیست و نمی دانند عاشورا پژوهی دیگر چه صیغه ای ست و نمی دانند آسیب شناسی با سین است یا صاد و از خط کشی های سیاسی و باندی مداحان و منبری ها و مجالس بی خبرند، اما همان پای سماور یا دم کفش کن تا «السلام علیک یا اباعبدالله» به گوش شان می رسد اشک شان به پهنای صورت جاری می شود.

+ کآشوب - دبیر مجموعه: نفیسه مرشدزاده

یه روزی یه جایی توی زندگیاسیر یه تصویر بی‌تنشدی
تو از تو، ازون من رها و جدارهای رهاتر، کم از من شدی
به تصویر صورت توی آینهبه این دور باطل تبر می‌زدی
به سرمشق رایج تو دل‌بستگیهمش مُهر نامعتبر می‌زدی
تو میلاد پنهان یک شاپرکفراسوی احساس یک پیله‌ای
به حصر حقیقت بیا خنده کنتو یک واقعه در پس میله‌ای
تو از نبض این واقعه زنده‌ایجدا از تنش‌های پشت نقاب
به دنبال تسکین پیدا شدنبه دیدار خود خارج از این حباب
اگر تو مسیر پر از حادثهخم و پیچ جاده عذ

یه روزی یه جایی توی زندگی، اسیر یه تصویر بی‌تن شدی
تو از تو، ازون من رها و جدا، رهای رهاتر، کم از من شدی
به تصویر صورت توی آینه، به این دور باطل تبر می‌زدی
به سرمشق رایج تو دل‌بستگی، همش مُهر نامعتبر می‌زدی
تو میلاد پنهان یک شاپرک، فراسوی احساس یک پیله‌ای
به حصر حقیقت بیا خنده کن، تو یک واقعه در پس میله‌ای
تو از نبض این واقعه زنده‌ای، جدا از تنش‌های پشت نقاب
به دنبال تسکین پیدا شدن، به دیدار خود خارج از این حباب
اگر تو مسیر پر از حادثه،
خواب دیدم دوست نازنینم مرده و در مجلس ختمش مویه می‌کنیم. حال عجیبی بود. به وضوح در نبود دوستم گریه می‌کردم و مادرش رو در آغوش کشیده بودم. بعدش اومدم بیرون. رفتم در دفتر یک موسسه، سعیده پشت میز نشسته بود. من و سعیده همکلاسی بودیم در کارشناسی و بعدش آخرین باری که دیدمش سال ۹۵ بود. بهش سلام کردم و من رو نشناخت. آدم‌های اون جمع که همگی آشنا بودند من رو نمیشناختن. هرقدر تلاش کردم تا من رو به یاد بیارن برای همیشه از ذهنشون پاک شده بودم.

دیشب خواب دی
این مطلب، ترجمه‌ی نوشته‌ی کلار فریدمن‌ در بخش تک‌صفحه‌ای Shouts & Murmurs شماره‌ی 22 جولای 2019 مجله‌ی نیویورکر، با عنوان «This Password is Invalid»ئه. شاید خوندن متن اصلی برای بعضی‌ها دوست‌داشتنی‌تر باشه.

سایت: از این‌که تصمیم گرفتید عضو سایت ما بشید بسیار ممنون‌یم. لطفن رمز حساب کاربری خودتون رو انتخاب کنید.
رمز: lovedogs
خطا: رمز باید حداقل دارای 9 کاراکتر باشه. استفاده از یه عدد هم الزامی‌ه.

رمز: ilovemydog2
خطا: رمز باید شامل عددی باشه که به‌راحتی
این مطلب، ترجمه‌ی نوشته‌ی کلار فریدمن‌ توی بخش تک‌صفحه‌ای Shouts & Murmurs شماره‌ی 22 جولای 2019 مجله‌ی نیویورکر، با عنوان «This Password is Invalid»ئه. شاید خوندن متن اصلی برای بعضی‌ها دوست‌داشتنی‌تر باشه.

سایت: از این‌که تصمیم گرفتید عضو سایت ما بشید بسیار ممنون‌یم. لطفن رمز حساب کاربری خودتون رو انتخاب کنید.
رمز: lovedogs
خطا: رمز باید حداقل دارای 9 کاراکتر باشه. استفاده از یه عدد هم الزامی‌ه.

رمز: ilovemydog2
خطا: رمز باید شامل عددی باشه که به‌راحتی
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و باخیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه ، ولى در کمال تعجب ، دستگاه پیام داد :"موجودى کافى نمیباشد ! "امکان نداشت ، خودم میدونستم  که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم، با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:"رمز نامعتبر است"این بار فروشنده با بیحوصلگى گفت:آقا لطفا نقداً پرداخت کنید ، پول نقد همراهتون هست؟....فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته
در راه بر
شما برای این دوره یکسان هستند. برخی از این ردیاب ها مفید هستند ، در حالی که
برخی دیگر می توانند به طور بالقوه مزاحم باشند. خوشبختانه ، پاک کننده های
آزمایشی بی شماری در آنجا وجود دارند که به حفظ سیستم شما کمک می کنند.
CCleaner به دلیل سهولت در استفاده و قابلیت تمیز کردن قدرتمند ، یکی از بهترین مواردی است.
طرح ساده و شهودی CCleaner برای کاربران در تمام سطوح مهارت جذاب خواهد بود.
چهار ویژگی آن - پاک کننده ، رجیستری ، ابزارها و گزینه ها - به طور برجسته در س
تن ماهی غذایی آسان و خوشمزه است که امروزه  مورد علاقه خانواده های ایرانی قرار گرفته، رعایت کیفیت و سلامت تن ماهی در حین تولید اهمیت بسزایی دارد 
 هدف در این مقاله شناساندن ویژگیهای بهترین برند تن ماهی می باشد که عبارتند از:   
سلامتیمان در معرض خطر نیوفتد
توجه به مزه و طعم تن ماهی
انتخاب مورد اعتمادترین کارخانه تن ماهی "این خیلی مهم است که شمااز یکی از بهترین های برند تن ماهی تن بخرید و از مزه ی واقعی و لذیذ آن لذت ببرید یا از یک برند نامعتب
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و با خیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه، ولى در کمال تعجب، دستگاه پیام داد:
"موجودى کافى نمیباشد! " 
امکان نداشت، خودم می دونستم که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم.
با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:
"رمز نامعتبر است".
این بار فروشنده با بی‌حوصلگى گفت:
آقا لطفا نقداً پرداخت کنید، پول نقد همراهتون هست؟
فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته...
در راه ب
قسمت دوم
در این پست درباره غرب زدگی مینویسم.
وقتی میرزا تقی خان امیرکبیر سررشته امور را به دست گرفت و از حداقل امور، کاراها به نحو عالی پیش میرفت صحبت از مدرسه دارالفنون به پیش می آید. اندیشه مردان بزرگی همچون میرزا تقی خان در ایران عزیز پایدار نماند و من در این پست به تفکرات ایشان حول محور علوم و فنون غرب و فرهنگ ایرانی میپردازم. 
البته که باید پذیرفت دانش و علوم غرب بسیار فراتر از دانش ایرانیان در زمان قاجار بود. امروزه هم ما بدلیل آنکه نتوا
کدام دستگاه بتن کن بهتر است برای عمل تخریب دیوار ها و سطح هایی که معمولا فلزی نیستند وجود ابزاری نیاز است تا این کار را به صورت حرفه ای انجام دهد یکی از ابزارهای برقی که برای این کار وجود دارد چکش تخریب نام دارد چکش های تخریب دو دسته هستند دسته اول رای کارهای آسان و سبک و دسته دوم برای عملیات های بسیار سنگین است.
به‌احتمال‌ زیاد شما می‌توانید به‌ صورت پیوسته از دریل چکشی سوراخ‌های کوچک، بر روی بتن ایجاد نمایید. اما ایجاد سوراخ‌های زیاد ب
لپ تاپ استوک
خرید  لپ تاپ استوک به دلیل قیمت پایین یکی از محبوب ترین مزایده ها و فروش ها در دنیا می باشد، در سراسر دنیا نمایندگی های رسمی شرکت های بزرگ مانند اپل، اچ پی، لنوو، ام اس ای، ایسر، ایسوس و... خدمات پس از فروشی را در اختیار مشتری قرار می دهند به این صورت که شما از یک دستگاه هوشمند و یا هر وسلیه ی دیگری استفاده می کنید و در صورتی که از آن ناراضی بودید و انتظارت شما را برآورده نکرد می توانید به گارانتی و شرکت فروشنده باز گردانید، آن ها ن
آیا می دانید حتی وبکم ها هم می توانند
ابزاری برای نفوذ هکرها به کامپیوتر و اطلاعات شخصی شما باشند؟ در ادامه به
بیان نحوه هک شدن وبکم ها توسط هکرها و یک سری از اقدامات پیشگیرانه جهت
جلوگیری از هک شدن آن ها خواهیم پرداخت.
با گسترش فناوری اینترنت اشیا و افزایش
وسایل متصل به اینترنت، این گونه وسایل بیش از پیش در معرض خطر حملات
سایبری قرار دارند و وب کم کامپیوتر شما و سایر وسایل دارای دوربین که به
اینترنت متصل هستند، نیز از این قاعده مستثنی نی
علل اختلالات ویژه یادگیری
علل اختلالات ویژه یادگیریSLD
اختلالات ویژه یادگیری از کودکی تا پایان عمر می تواند همراه هرکسی باشد بدون اینکه خود فرد متوجه آن باشد.افرادی که دارای اختلالات ویژه یادگیریSLD هستند هم در دوره رشد و تحول و هم در دوره تحصیل ابتدایی و متوسطه و دانشگاه و هم در مهارتهای ارتباطی، مهارتهای اجتماعی مهارتهای زندگی، مهارتهای شغلی، مهارتهای زناشویی مشکلاتی را از خود نشان می دهند.ثابت شده است که علل بروز اختلالات ویژه یادگیریSLD
لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه با بیش از 12 سال سابقه کار، ما به مشتریان خود قول می دهیم که لوله بازکنی را با قیمت ارزان و بهترین کیفیت تضمینی انجام دهیم جدیدترین نرخ لوله بازکنی در سال 97 طبق مصوبه قیمت لوله بازکنی اتحادیه تهران در این مطلب درج شده است، برای مشاهده لیست قیمت ها با سرویس لوله همراه باشید.
به جرات می توان گفت تمام مردم ایران به ویژه ساکنین استان بزرگ تهران نام اتحادیه صنف تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران را با نام اتحادیه لوله بازکنی
تا چند سال پیش مردم برای خرید فرش ماشینی به نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش می رفتند و مجبور بودند بین محصولات محدودی که در آنجا وجود داشت خرید خود را انجام دهند.بعدها برخی کارخانه ها این شرایط را فراهم آوردند تا مشتریان با حضور در کارخانه هر فرشی که می خواستند را خریداری کنند.اما بدلیل اینکه خیلی از شرکت ها اجازه اینکار را نمی دادند و هماهنگ کردن این نحوه خرید برای آنها سخت بود این قضیه هم خیلی عمومی نشد.
تا اینکه فروشگاه های اینترنتی پا به می
HDCleaner
نرم‌افزاری کاربردی به منظور پاک‌سازی و بهینه‌‌سازی فضای هارد دیسک از فایل‌های زائد و بلااستفاده می‌باشد که با شناسایی و حذف فایل‌های موقت و غیر ضروری در ویندوز و آفیس، حذف ردپاها و فایل‌های کش از مرورگرهای اینترنتی، شناسایی و حذف مقادیر نامعتبر از رجیستری و غیر فعال کردن سرویس‌های ناکارآمد در ویندوز، باعث افزایش کارایی و کاهش خطاها و کرشهای ناگهانی در ویندوز و دیگر برنامه‌های کاربردی می‌گردد. نرم‌افزار HDCleaner رایگان، سریع و
 اکبر اتباعی طبری و باند وابسته، طبیعتا با توجه به اصالت مازندارنی خود و رییس پیشین دستگاه قضا، دنباله ها و همدستانی در این خطه دارند که شنیده شده شماری از آنها از جمله یک مقام سابق و فرزندش دستگیر شده و ممکن است عده ای دیگر نیز به مرور جلب و احضار شوند. ممکن است پرونده هایی که از سوی این باند مورد دستکاری و یا اعمال نفوذ قرار گرفته دوباره بررسی شده و ...
در این بین اما باید مراقب اخبار نامعتبر و بعضی سوءظن ها و احتمالا تسویه حساب های شخصی نیز
چگونه وب سایت خوب را محبوب سازی کنیم؟

اگر
شما صاحب سایت هستید.اگر خرید و فروش از طریق وب سایت انجام می دهید باید
بدانید چگونه وب سایت خود را محبوبتر سازید.این امر باعث افزایش بازدید ها
می شود.وب مانند یک جنگل در حال رشد می باشد.امروزه پیدا کردن وب سایت های
خوب با محتوا مناسب کار چندان آسانی نیست.

میزبان هاستینگ قوی و قدرتمند
 برای انتخاب پلن مناسب برای خرید هاست باید به نکاتی توجه بفرمایید. کیفیت و سرعت وب سایت
از موارد کلیدی
بهینه‌ سازی سایت و سئو در اصفهان
برای سئو و خدمات بهینه‌سازی شما محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیستند مگر این که بازار هدف شما شهر خاصی باشد. اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها محدود به شهر اصفهان نیست. اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم ا
برای سئو و خدمات بهینه‌سازی شما محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیستند مگر این که بازار هدف شما شهر خاصی باشد. اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها محدود به شهر اصفهان نیست. اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم ا

همانطور که در مقالات قبلی اشاره به طراحی فروشگاه اینترنتی اهمیت بهینه سازی سایت نمودیم . در این مطلب قصد داریم 10 ابزار بررسی سئو سایت را معرفی نماییم . اما قبل از این که شروع به معرفی ابزارهای بررسی سئو سایت نماییم , توضیح مختصری راجع به دلیل استفاده از این ابزار ها می دهیم .
بعضی اوقات ممکن است تصور نمایید تمامی نکات بهینه سازی سایت را رعایت نموده اید و یا فعالیت هایی برای بهینه سازی سایت انجام داده اید و نیاز دارید بدانید این فعالیت

همانطور که در مقالات قبلی اشاره به طراحی فروشگاه اینترنتی اهمیت بهینه سازی سایت نمودیم . در این مطلب قصد داریم 10 ابزار بررسی سئو سایت را معرفی نماییم . اما قبل از این که شروع به معرفی ابزارهای بررسی سئو سایت نماییم , توضیح مختصری راجع به دلیل استفاده از این ابزار ها می دهیم .
بعضی اوقات ممکن است تصور نمایید تمامی نکات بهینه سازی سایت را رعایت نموده اید و یا فعالیت هایی برای بهینه سازی سایت انجام داده اید و نیاز دارید بدانید این فعالیت
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم ومنتظر شدم تاکارت بکشه.
ولی درکمال تعجب دستگاه پیام داد:موجودی کافی نمیباشد!
امکان نداشت!خودم میدونستم که اقلاً سه برابرمبلغی که خرید کردم در کارتم پول دارم.
با بی‌حوصلگى از فروشنـده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پـیام آمد: "رمز نامعتبر است". این بار فروشنده با بی‌حوصلگى گفت: لطفا نـقداً پرداخت کنید، پول نقد همراهتون هست؟ فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلـتون گذاشتین کلاً سوخته..
در راه برگشت به خانه مرتب ا
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 10:57
توسط:صادق
با سلامببخشید پیرو مسئله انتقال دانش آموز پایه هفتمدانش آموز پایه هفتم مدارس تیزهوشان می باشد که مدیر آن مدرسه درخواست انتقال به مدرسه ما داده است و مدیر مدرسه ما هم این درخواست را پذیرفته است حال با اینکه این دانش آموز یک امتحان دیگر در آن مدرسه دارد من در این مدرسه باید چه کاری را انجام بدهم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر صادق از تنکابن

با سلام خدمت همکار محترم
نقل و انتقال دانش آموز تا یکماه
بسته شده دستورالعمل پمپ وکیوم حلقه
هشداردر عملکرد تجهیزات ولتاژ خطرناکی وجود دارد ، هرگونه کار اشتباه ممکن است منجر به صدمه شخصی و از بین رفتن اموال شود.دستورالعمل های موجود در این فصل و برچسب محصول باید کاملاً رعایت شود.نگهداری باید توسط پرسنل مجرب انجام شود.تجهیزات باید قبل از تعمیر قطع و زمین شوند.فقط قطعات تأیید شده در حین نگهداری قابل استفاده هستند.چرخه نگهداری و تعویض قطعات باید کاملاً رعایت شود.
1. بسته - شرایط کار و آماده سازی پمپ خل
عوامل عدم گارانتی محصولات نووا
شکستگی محصول به دلیل استفاده غلط
ایجاد خط خوردگی در برگه گارانتی
استفاده نادرست از ابزارآلات دستی
 تعمیر محصول توسط تعمیرگاه های نامعتبر
نبود نام و مهر فروشگاه و تاریخ خرید در برگه گارانتی
خرابی محصولات به دلیل تطابق نداشتن با استانداردهای فنی و ایمنی
باز کردن محصول توسط افرادی غیر از نمایندگان مجاز خدمات پس از فروش
خرابی در اثر نوسانات برق،جا به جایی اشتباه و استفاده از لوازم جانبی غیر مجاز
شرایط گارانتی
درست در همان لحظه‌ای که اولین جرعه از نوشیدنی الکلی مصرف می‌شود، تأثیرش بر بدن شروع می‌شود. مصرف گاه‌به‌گاه و اندک این نوشیدنی‌ها در کنار بعضی وعده‌های غذایی در بسیاری از نقاط دنیا جزء سنن مردم است و برای سلامتی هم چندان مضر نیست. اما همانند هر عادت دیگری، کسانی هستند که در آن زیاده‌روی می‌کنند و این مسئله، در بلند‌مدت می‌تواند خطراتی جدی به‌دنبال داشته باشد. در این مقاله خطرات و عوارض مصرف الکل را بررسی کرده‌ایم. این عوارض به تفکیک
امام
مهدی (عج):
اموال
شمارا جهت تطهیر و تزکیه زندگی و ثروتتان
می‌پذیرم پس هر که مایل بود بپردازد و هر
که مایل نبود نپردازد
(بحار
، ج۵۳،ص۱۹۱).

امام
مهدی (عج):

هرگاه
خداوند به ما اجازه دهد که سخن بگوییم حق
ظاهر خواهد شد و باطل سست و ضعیف خواهد شد
و میان خواهد رفت

(بحار
، ج ۲۵،
ص۱۸۰).

نسیم
خادم می‌گوید :
در
ظهور حضرت مهدی (عج)
عطسه
کردم فرمود:
می‌خواهی
تو را برای عطسه بشارت دهم ، عرض کردم ،
بلی.
فرمودند
عطسه انسان را تا ۳
روز
از مرگ نجات می‌بخشد

(کم
نکاتی که باید درباره بیمه بدنه بدانیم : بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث اختیاری است و یکی از انواع بیمه‌ای است که به یک ‌وسیله‌نقلیه تعلق می‌گیرد.
شخص
بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان حق‌بیمه به شرکت بیمه،
وسیله‌نقلیه خود را در برابر خطراتی که ممکن است برای خودرو به وجود بیاید،
بیمه کند.
بیمه
بدنه، نوعی از بیمه غیراجباری است که معمولاً برای صاحبان وسایل نقلیه بعد
از بیمه شخص ثالث که پوشش بیمه‌ای الزامی است، شهرت خاصی
نکاتی که باید درباره بیمه بدنه بدانیم : بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث اختیاری است و یکی از انواع بیمه‌ای است که به یک ‌وسیله‌نقلیه تعلق می‌گیرد.
شخص
بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان حق‌بیمه به شرکت بیمه،
وسیله‌نقلیه خود را در برابر خطراتی که ممکن است برای خودرو به وجود بیاید،
بیمه کند.
بیمه
بدنه، نوعی از بیمه غیراجباری است که معمولاً برای صاحبان وسایل نقلیه بعد
از بیمه شخص ثالث که پوشش بیمه‌ای الزامی است، شهرت خاصی
سته بندی یکی از روش‌های نگهداری مواد غذایی است. امروزه بیشتر غذا‌های کارخانه‌ای به وسیله مواد فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، کاغذی و... بسته بندی می‌شود.شیشه و کاغذ، قدیمی‌ترین و فلزات مقاوم‌ترین نوع بسته بندی است. اکنون طیف وسیعی از فلزات برای تهیه قوطی کنسرو، کمپوت و انواع نوشابه استفاده می‌شود.این قوطی‌ها اگرچه از غذا در برابر آلودگی ناشی از میکروارگانیسم ها، حشرات، رطوبت، نفوذ گاز‌ها و اکسیژن محافظت می‌کند، اما معایبی هم دارد که می‌ت
دارچین نوعی ادویه خوشبو است که در بعضی از غذاها می‌ریزند. از داروهای گیاهی خوشبو نیز محسوب می‌شود. درخت دارچین که بیشتر در هندوستان و چین می‌روید، جزو رده دولپه‌ای‌های جداگلبرگ می‌باشد و همیشه‌سبز است. بومی سریلانکا است و بهترین آن دارچین سیلانی است. گل‌های منظم و سفید مایل به زرد دارد، پوست آن را هم که قهوه‌ای رنگ است دارچین می‌گویند. 

چقدر دارچین را می شناسید؟
نتایج بررسی‌های دیگر نیز نشان می‌دهند که این ادویه علاوه بر پیشگیری ا
معرفی سیستم اعلام حریق سنس
شرکت سایا گستر با نام تجاری سنس محصولات اعلام حریق خود در سال 1387 به بازار عرضه کرد. این شرکت ابتد فعالیت خود در را در این ضمینه با محصولات اعلام حریق متعارف آغاز کرده سپس با پیشرفت در این زمینه محصولات اعلام حریق آدرس پذیر خود را نیز ارائه داد.
نمایندگی سیستم اعلام حریق سنس امروز در اکثر نقاط ایران موجود هستند و به مشتریان خود خدمات ارائه می دهند.
شرکت سایا گستر امروز به عنوان یکی از برترین تولید کننده گان داخلی در
دستگاه تصفیه آب وسیله ایست که در بیشتر موارد یا خود دستگاه و یا قطعات آن از خارج از کشور وارد می شود همین وارداتی بودن دستگاه آب تصفیه کن خانگی و قطعات جانبی آن باعث می شود تا قیمت آب تصفیه با مدل ها و برندهای مختلف متفاوت باشد. نحوه ی کار و کشور سازنده ی دستگاه و بسیاری از موارد مشابه از گزینه های تاثیرگذار بر قیمت آب تصفیه کن است. احتمال این وجود دارد که شما انواع دستگاه ها با ظاهر مشابه را دیده باشید که اختلاف قیمت داشته باشندو همین مسئله با
به گزارش زومیت مسواک‌های برقی، محصولات جدیدی نیستند اما نوآوری شرکت‌های بهداشت دهان و دندان برای عرضه‌ی فناوری‌های جدید و بهبود سلامت دهان و دندان همچنان ادامه دارد. مسواک‌های دستی شاید چندان هم بد نباشند اما مجموعه مسواک‌های جدید هوشمند، خطر زوال دندان، بیماری‌های لثه و دیگر عوارض دندانی را کاهش می‌دهند. در CES 2020، دو شرکت محبوب Oral-B و Colgate، مسواک‌های هوشمند خود را معرفی کردند که به کاربر در بهبود عادت‌های مسواک زدن کمک می‌کنند.
Oral B
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و با خیال راحت منتظر شدم
تا کارت بکشه، ولى در کمال تعجب، دستگاه پیام داد:
"موجودى
کافى نمیباشد!"
امکان نداشت، خودم می‌دونستم که اقلا سه برابر مبلغى که
خرید کردم در کارتم پول دارم.

با بی‌حوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این
بار پیام آمد:
"رمز
نامعتبر است".

این بار فروشنده با بی‌حوصلگى گفت:
آقا لطفا نقداً پرداخت کنید، پول نقد همراهتون هست؟
فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته...

د
HDCleaner
نرم‌افزاری کاربردی به منظور پاک‌سازی و بهینه‌‌سازی فضای هارد دیسک از فایل‌های زائد و بلااستفاده می‌باشد که با شناسایی و حذف فایل‌های موقت و غیر ضروری در ویندوز و آفیس، حذف ردپاها و فایل‌های کش از مرورگرهای اینترنتی، شناسایی و حذف مقادیر نامعتبر از رجیستری و غیر فعال کردن سرویس‌های ناکارآمد در ویندوز، باعث افزایش کارایی و کاهش خطاها و کرشهای ناگهانی در ویندوز و دیگر برنامه‌های کاربردی می‌گردد. نرم‌افزار HDCleaner رایگان، سریع و
نظیر سرعت در نسبیت خاص می‌شود چهار-سرعت، یک چهاربردار که مولفه صفر یا زمانی آن dt/ds است و مولفه مکانی آن dx/ds که ds تغییر ساعت متحرک است و در رابطه معروف متریک صدق می کند:
ds2=dt2-dx2
با وجود این که چهار سرعت قرار است نقش سرعت را بازی کند و ضرب جرم در چهار سرعت است که چهارتکانه را شکل می‌دهد اما تفاوت‌هایی جدی در نسبیت خاص وجود دارد: اولین تفاوت این است که اندازه چهارسرعت (اندازه مینکوفسکی) همیشه ثابت است! در حالی که در دنیای کلاسیک سرعت آشکارا تغییر م
بالا بردن سرعت سایت نکته قابل توجهی است زیرا در طی تحقیقات انجام شده ۴۰ درصد از مردم اگر بارگذاری وب سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد وب سایت شما را ترک خواهند کرد.
افزایش زمان بارگذاری یک وب سایت بین ۲ تا ۱۰ ثانیه ، رها کردن وب سایت توسط کاربران را ۳۸% افزایش می دهد.طی دوره های اوج ترافیک بیش از ۷۵% کاربران ، وب سایتی که با تاخیر بارگذاری می شود را رها کرده و به وب سایت رقیب خواهند رفت.تحقیقات زیادی در مورد تاثیر سرعت بارگذاری وب سایت منتش
در مرحله دوم گندله‌های خام، به‌منظور سخت
شدن در اتمسفر اکسیدکننده به‌دقت تا زیر دمای نرم شدن سنگ‌آهن در دستگاهی
حرارتی داده می‌شوند تا ابتدا خشک و سپس پخته شوند، این عمل باید به
شیوه‌ای صورت گیرد که درجه تخلخل آن‌ها کاهش نیابد. سپس با پیوند بین ذرات
سنگ‌آهن و مواد دیگربار گندله، ساختار بلوری سنگ تغییر می‌یابد و
واکنش‌هایی بین مواد سرباره ساز و اکسیدهای آهن نیز انجام می‌شود. در این
مرحله نخست مواد با یکدیگر مبادله شده و ترکیبات خن
خداوند
در قرآن کریم
می‌فرماید: «فَاذْکُرُونی‏ أَذْکُرْکُمْ»1 (پس مرا به یاد آرید تا به یادتان بیاورم‏)

«ذکر» در
مورد انسان گاهی در مقابل غفلت قرار مى‏گیرد
و غفلت عبارت است از نداشتن علم به علم؛ یعنى اینکه ندانم که میدانم. گاهی هم ذکر در مقابل نسیان استعمال مى‏شود و نسیان عبارت
است از اینکه علم به‌کلی از ذهن زایل شود.2
ولی این دو معنی در مورد خداوند صحیح نیست؛ زیرا غفلت
و نسیان از ساحت خداوند متعال به دور است.

در مورد اینکه مراد از کلام خد
پول  در قبال پسماند تفکر کنید پسماندهایتان را تحویل دهید و پول دریافت کنید. «سعادتمند مرادی کیا»، ممیز هوا زیست می گوید: «تو مکان هایی مانند فرودگاه یا مترو، مایه هایی وجود دارند که درون قبال پولی که صیقلی می شود، خوراکی یا ابزار دیگر داده می شود، ولی داخل دستگاه های خوددریافت پسماند خشک، شما پسماند می دهید و پول دریافت می کنید.» او می گوید: «البته پسماندهای خشکی که برایش تعریف شده باشد. داخل اکثر مواقع قوطی های فلزی شبیه قوطی های مشروب و ب
چاپ نخست این کتاب در 700 صفحه به همراه DVD (حاوی 60 مثال راهنما) توسط انتشارات کیان منتشر شده است. این کتاب، کامل‌ترین کتاب در خصوص تحلیل جریان ناپایدار و ضربه‌ی قوچ با نرم‌افزار Bentley HAMMER به فارسی است و شامل:
مفاهیم نظری ضربه‌ی قوچ و جریان ناپایدار:
از چیستیِ جریان ناپایدار تا تحلیل آن بر اساس دو نظریه‌ی صلبیت و کشسانی، رابطه‌ی ژاکوفسکی، رفتار ضربه در مواجهه‌ی با مخزن، ته‌خط، کاهش یا افزایش قطر لوله؛ و در نهایت، تحلیل حرکت رفت و برگشتیِ ضرب
ماسک مو با آبکشی کلاژن و روغن آرگان آموس وان
ضدوز و نرم کننده مو
شماره پروانه سیب سلامت : 56/20693 قیمت:89500 تومان
*درباره محصول- روغن آرگان موجود در این محصول مزایای زیادی بر روی موها دارد. این روغن می‌تواند به‌عنوان یک مرطوب‌کننده و آب‌رسان قوی برای موها عمل کند و باعث رفع خشکی و شکنندگی موها شود. این محصول می‌تواند باعث قوی شدن موهای نازک شود و موهای شکننده و خشک را درمان کند. این ماسک برخی از آسیب‌های واردشده به مو از طریق رنگ، دکلره و…را که

بیت کوین کش
بیتکوین‌ کش ‌یک پول الکترونیکی همتا به همتا برای فضای اینترنت است. این ارز کاملا غیرمتمرکز است و هیچ بانک‌مرکزی ندارد و نیازی به‌هیچ واسطه‌ای برای جابجای کردن آن نیست. این تعریف از بیت‌کوین کش بسیار مشابه با تعاریف ده‌ ارز دیجیتال موجود است؛ پس باید به‌جای پرسش بیت کوین‌ کش چیست به‌دنبال پاسخ پرسش بیت‌کوین‌کش چه تفاوتی با بقیه دارد برویم. در این مطلب آموزشی قصد داریم درمورد اتفاقاتی که منجر‌به پدید آمدن بیت‌کوین‌‌ک
نئوباکس یه سیستم آنلاین برای کسب در آمد اینترنتی و برای تبلیغات است که میلیون ها کاربر از سرتاسر دنیا از اون استفاده میکنن.بعضی افراد برای نمایش تبلیغات خود توی این سایت ها ثبت نام می کنند به این سایتها پول میدن در حالی که بخش عمده کاربران این سایت به راحتی با کلیک کردن روی این تبلیغات و تماشای یک صفحه برای چند ثانیه کسب درآمد میکنن.
به محض مشاهده یه تبلیغ یه مبلغ از پیش تعیین شده ای (بسته به نوع عضویت و نوع تبلیغات) در حسابتون دریافت میکنین ک
Google Ads قبلاً با عنوان AdWords شناخته می شد ، شبکه تبلیغاتی Google است که در اکتبر 2000 ایجاد شده است. این ابزار به شما امکان می دهد تبلیغات را بصورت آنلاین در موتور جستجوی گوگل اجرا کنید ، همچنین بنرها و فیلم ها را در شبکه شریک با نام "Display Network" نیز اجرا می کنید. نمایش آگهی یا از نظر کلمات کلیدی که نوع کاربر ، رفتار مرور یا حتی مکانهایی با هدفگذاری خاص در سایتهای موضوعی قرار می دهد ، مورد هدف قرار می گیرد.
Google Ads ابزاری قدرتمند برای بازاریابی است که با است
پس از سالها آزمایش و بررسی تکنیکها ، راه
حلها و روشهای بزرگ کردن آلت دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که قرص و
کپسولهای گیاهی بیشترین تاثیرات را بر روی سامانه تناسلی ایجاد میکند.
همچنین امروزه شاهد بسیاری از فروشندگان این قرصها هستیم که هرکدام میگویند
محصولات آنها بهتر از محصولات دیگر است ، اما در حقیقت تعداد معدود و
انگشت شماری از آنها دارای کیفیت جهانی وgs
افزایش سایز الت مردان افزایش طبی و سنتی افزایش سایز و کلفتی اندام تناسلی
پلی استیشن همیشه به عنوان یکی از پر طرفدار ترین کنسول های بازی در جهان شناخته می شود. ویژگی هایی همچون قیمت پایین تر و قابلیت های متنوع تر، موجب برتری این کنسول از رقیب دیرینه ی خود یعنی ایکس باکس شده است. سونی این کنسول را در مدل های مختلفی عرضه کرده که پلی استیشن 4 ، آخرین سری آن به شمار می رود. بسیاری از کاربران در تماس با متخصصین تعمیر کنسول بازی مرکز سخت افزار ایران، از صدور ارورهایی در این محصول شکایت کرده و به دنبال روش های رفع آنها هستد.
نئوباکس یه سیستم آنلاین برای کسب در آمد اینترنتی و برای تبلیغات است که میلیون ها کاربر از سرتاسر دنیا از اون استفاده میکنن.بعضی افراد برای نمایش تبلیغات خود توی این سایت ها ثبت نام می کنند به این سایتها پول میدن در حالی که بخش عمده کاربران این سایت به راحتی با کلیک کردن روی این تبلیغات و تماشای یک صفحه برای چند ثانیه کسب درآمد میکنن.
به محض مشاهده یه تبلیغ یه مبلغ از پیش تعیین شده ای (بسته به نوع عضویت و نوع تبلیغات) در حسابتون دریافت میکنین ک
سواد یعنی چه ؟
برخی از معانی سواد: توانایی خواندن ونوشتن، رونوشت، معلومات، معلومات، آگاهی های علمی و ادبی

اولین تعریف
توانایی خواندن و نوشتن
اولین تعریفی که از سواد در اوایل قرن بیستم ارائه شد، صرفا به توانایی خواندن و نوشتن زبان مادری معطوف بود. طبق این تعریف، فردیبا سواد محسوب می شد که توانایی خواندن و نوشتن زبان مادری خود را داشته باشد.

دومین تعریف
اضافه شدن یاد داشتن رایانه و یک زبان خارجی
در اواخر قرن بیستم، سازمان ملل تعریف دومی ا
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: 13:19
توسط:علی حبیبی
با سلام و تشکرجناب سبحانی گرامیمسئول طرح نظارت کشور هستم خواستم از تهیه فایل راهنمای طرح نظار ت جامع از شما قدر دانی کنم . موید باشید .

با سلام خدمت همکار محترم
از اینکه همکارانی از سطح وزارت مهمان گرانقدر این وبلاگ هستند مایه افتخار ما هست و از اینکه توانسته ایم اعتماد همکاران را جلب نماییم خدا را شاکریم برای شما و همه همکاران آرزوی موفقیت و کامیابی دارم
-------------------------------------------------------------------------
سواد یعنی چه ؟
برخی از معانی سواد: توانایی خواندن ونوشتن، رونوشت، معلومات، معلومات، آگاهی های علمی و ادبی

اولین تعریف
توانایی خواندن و نوشتن
اولین تعریفی که از سواد در اوایل قرن بیستم ارائه شد، صرفا به توانایی خواندن و نوشتن زبان مادری معطوف بود. طبق این تعریف، فردیبا سواد محسوب می شد که توانایی خواندن و نوشتن زبان مادری خود را داشته باشد.

دومین تعریف
اضافه شدن یاد داشتن رایانه و یک زبان خارجی
در اواخر قرن بیستم، سازمان ملل تعریف دومی ا

اکثر سئو کار ها این روزها ۱ تا ۲۰ لینک در هر ماه تولید می کنند. با توجه به این، اگر تعداد لینک های ارگانیک شما کم است توصیه می کنم در حد توان مالی حدود ۷ لینک فالو از سایتهای با اتوریتی بالا با خرید رپورتاژ آگهی تولید کنید .بهترین روش های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ برای صنعت گردشگریممنون که تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید. خرید بک لینک بدون برنامه و دانش میتونه لطمات زیادی به سایت شما و جایگاهتون بزنه.۲۸ اسفند, ۱۳۹۷ کلیه حقوق مادی و
❇️مهم‌ترین و کلیدی‌ترین خدمتی که بودجه ۹۹ باید به کشور بکند این است که کسری بودجه ناشی از کاهش درآمدهای نفتی مدیریت شود و دست‌اندازی به منابع بانک مرکزی نکند تا بتواند تورم را کنترل کند و ثبات اقتصادی را دوباره به اقتصاد بازگرداند و در این شرایط است که اقتصاد می‌تواند از رکود خارج شود. البته درصورتی‌که کسری بودجه هزینه‌های جاری با منابع پایدار پوشانده شود،‌ افزایش سرمایه‌گذاری عمومی حتی با تامین مالی از طریق اوراق توجیه‌پذیر است چ
کولر گازی سیستمی است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز سرما تولید می کند. یا به عبارت دیگر گرمای هوا را می گیرد. این کولرها در انواع مختلفی از جمله کولرهای یک تکه یا پنجره‌ای، کولرهای دو تکه (اسپلیت)، کولرهای پرتابل (قابل حمل)، کولرهای ایستاده و کولرهای توکار وجود دارند. به طور کلی کولر گازی نام مصطلح برای کلیه دستگاه هایی است که شامل چرخه سرمایش مبتنی بر تراکم و انبساط گاز است. این دستگاه ها، سیستم های تهویه مطبوع نامیده می شوند.
کول
در این متن که توسط وب سایت بانپ آماده شده، روند حرکتی قیمت فلزات پایه بخصوص مس مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و سعی شده اطلاعات مفیدی برای پیش بینی محدوده قیمت در آینده به خواننده داده شود .
تحلیل بازار : عوامل موثر بر قیمت ها
قدم‌های مثبت چین در حمایت از کامودیتی‌ها
تحلیلگر بانک سرمایه مریل لینچ معتقد است که چین در حال برداشتن قدم‌های مثبتی از طریق اعمال سیاست‌های محرک پولی و مالی و حمایت از رشد اقتصادی است.
نمودار زیر نشان می‌دهد که «تز
تعریف خوشحالی
خوشحالی حسی است فقط و فقط مربوط به اکنون.در حال حاضر، در همین لحظه، حال ما یا اکنون ما، خوب است (خوش حالیم) یا بد (بد حالیم) و این را فقط فرمانده وجود ما یعنی همان ذهن تعریف می‌کند که حال ما خوب است یا بد.ذهن مقوله پیچیده و عجیبی است، از زمان بدو تولد (یا به روایت یونگ خیلی پیش از آن) تمام تجربیات و وقایع زندگی ما را ثبت می‌کند و آرام آرام حلقه‌های زنجیر سرنوشت ما را می‌سازد. تفسیرها و تأویل‌های ذهن از پیش‌فرض‌های واردشده به آن ش

آموزشگاه آرایشگری زنانه الماس نشان در این مقاله به اشتباهات رایج در آرایش عروس خواهد پرداخت که می تواند زیبایی چهره شما در روزعروسی را به خطر بیاندازد.
۱. امتحان کردن یک مدل غیرمتعارف آرایش عروس
درخواست آرایش سنگین از آرایشگر قطعا ایده جالبی نیست.
۲. گرفتار شدن در دام مدهای آرایشی
آرایش عروس واقعا تغییر زیادی نکرده است. تنها تجهیزات آرایشی پیشرفته تر شده و مهارت آرایشگران ارتقا پیدا کرده است.
۳. مراجعه به سالن های زیبایی نامعتبر
برای هر
مُغالِطِه یا مَغلَطِه (به پارسی سره: دُژفرنود) دلیل آوردن اشتباه یا غیرمجاز برای استدلال است[۱] که از نظر علم منطق به یکی از دلایل زیر نادرست باشد:
نخست آنکه دست‌کم یکی از مقدمات گزاره نادرست باشد؛
دوم آنکه مقدمات گزاره، متضمن نتیجهٔ گزاره نباشد.
مغالطه جزئی از برهان است که به‌طور قابل اثباتی در منطق آن ایراد وجود دارد و بنابراین کلِ برهان را نامعتبر می‌سازد. مغالطه ممکن است برای وارونه کردنِ حقیقت(ها) به کار رود.
مغالطه‌گر کسی اس
هو الفاطر

می گویند شخصیت های توی داستان، فقط موجوداتی تعریف شده با چند خط کلمه نیستند که در چند صد صفحه کتاب تمام شوند و بروند ... این موجودات با حروف تعریف نمی شوند ... هر شخصتی، سفید باشد یا سیاه، خوب یا بد، زاییده احساسات نویسنده است ... چکیده زندگانی نویسنده است! احساسات او می آمیزد با فکرهایش، با زندگی اش، با بقیه آدم ها و برایندش می شود شخصیتی داستانی که راه می رود، که گریه می کند، که می خندد ... این شخصیت ها زنده اند ... شب ها یک وقت هایی می آی
وقتی اپل در سال ۲۰۱۷ اولین وعده از کار روی سلاله کاملا جدیدی از مک پرو شناسایی داد، بوسیله علاقه مندان خود توان های بسیاری ازجمله محصولی با پشتیبانی از ماژول های بی نهایت برای شخصی سازی را وعده داد. سپس در نمایشگاه WWDC 2019، اعلام کرد یکی از همین قابلیت های ماژولار، کارت افتربرنر (Afterburner) است که برای افزایش سرعت رندر چندی از ویدئوها در نظر محزون شده است. این کارت دقیقا چیست و چگونه می تواند انگیزه اضافه سرعت رندر شود؟آیا خرید نسخه ای از مک پرو
آموزش صفر تا صد بلاک‌چین برای مبتدیان
در سال 2008 یک فرد یا گروهی از افراد که هویت آن هنوز هم شناسایی نشده، با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) با انتشار مقاله ای بیت‌کوین را به عنوان یک سامانه‌ی پرداخت الکترونیک همتا به همتا معرفی کرد و سپس کدهای این پول دیجیتال را به صورت متن باز در اختیار عموم مردم قرار داد. بنابراین فناوری بلاک چین برای اولین بار در کدهای اصلی برنامه ‌نویسی بیت‌کوین مورد استفاده قرار گرفت و شبکه بیت کوین بر اساس ا
هو الفاطر

می گویند شخصیت های توی داستان، فقط موجوداتی تعریف شده با چند خط کلمه نیستند که در چندصد صفحه کتاب تمام شوند و بروند ... این موجودات با حروف تعریف نمی شوند ... هر شخصتی، سفید باشد یا سیاه، خوب یا بد، زاییده احساسات نویسنده است ... چکیده زندگانی نویسنده است! احساسات او می آمیزد با فکرهایش با زندگی اش با بقیه آدم ها و برایندش می شود شخصیتی داستانی که راه می رود که گریه می کند که می خندد ... این شخصیت ها زنده اند ... شب ها یک وقت هایی می آیند می
مهدی سیمایی می‌نویسد:
«متأسفانه بیماری خطرناکی در جامعه متدینان در حال شیوع است که به مخالفِ خود بدین بهانه که اهلِ بدعت در دین است می‌توان تهمت زد، دروغ گفت و افترا بست! مستند این جنون خطرناک و توأم با نتایج فاسد فراوان را هم سخنی از پیامبر اکرم (ص) قرار می‌دهند، که ایشان فرمودند: ”إِذَا رَأَیْتُمْ أَهْلَ الرَّیْبِ وَالْبِدَعِ مِنْ بَعْدِی فَأَظْهِرُوا الْبَرَاءَةَ مِنْهُمْ وَ أَکْثِرُوا مِنْ سَبِّهِمْ وَ الْقَوْلَ فِیهِمْ وَالْوَق
باسلام خدمت همکارمحترم وبزرگوارجناب سبحانی درنگارش16.2طبق الگوشما که فرموده بودیدانجام
می دهم ولی موقع تائیداعلام می داردپایه مشخص نشده درصورتیکه کلاس رایازدهم ونوع دانش آموزراعادی ورشته راتابلوسازبرق صنعتی برق صنعتی تغییرگروهی می دهم لطفا راهنمایی فرمائید
باتشکراززحمات شما((صبوری-خوزستان))

با سلام خدمت همکار محترم
در نگارشهای اخیر دراستفاده از نگارش 16/2 برای ثبت نام این خطا را نشان می دهد که برای رفع این مورد اگر سناد برای تابستان اجا
درد بینی و درد استخوان بینی نشانه چیست؟
احساس درد در ناحیۀ بینی بسیار آزاردهنده و نگران‌کننده است؛ اکثر مردم هنگامی که درد و ناراحتی در ناحیه سر و صورت خود حس می کنند بسیار نگران می شوند و تصور می‌کنند که این دردها ناشی از صدمات بسیار جدی است، اما درحقیقت اینگونه نیست! درست است که درد بینی و درد استخوان بینی ناشی از آسیب شدید به قسمت صورت و یا خود بینی می‌باشد، اما به ندرت پیش می‌آید این نوع درد به دلیل وجود بیماری‌های خطرناکی همچون سرطان
معامله گران چابک، تجارت معکوس معاملات اوراق بهادار یک فرصت عالی برای به دست آوردن بازده بزرگ در مدت زمان کوتاه ارائه می دهد. همچنین با سایر کلاسهای دارایی همخوانی ندارد، از این رو، می تواند در طول یک بحران اقتصادی به عنوان یک سرمایه گذاری امن پناهگاهی عمل کند.در برزیل، که تحت کاهش رشد و بالا رفتن نرخ بیکاری قرار دارد، 1.5 میلیون نفر سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در مقایسه با بازارهای سهام محلی به نام B3 که 1 میلیون سرمایه گذار است، سرمایه
قیمت پنجره دوجداره
امروزه زندگی در شهر شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد، بسیاری از این شرایط و ویژگی ها منفی و بسیاری نیز مثبت هستند، آلودگی، سر و صدا بخش جدا نشدنی از زندگی های شهری بخصوص در کلان شهر ها و شهر هایی مانند تهران است. از این رو اگر ترجیح می دهید که از این آلودگی حداقل درون خانه و محل زندگی و یا کار خود بکاهید، پنجره های دوجداره یکی از مهم ترین انتخاب ها هستند که می توانید داشته باشید.
فراموش نکنید که انتخاب این پنجره ها نیز نیازم
فروش، نصب و راه‌اندازی خودپرداز، تنها نقطه آغاز تعهد شرکت‌ های ارائه‌کننده خدمات این ماشین کارآمد بانکی است، دلایل زیادی وجود دارد که مالک یک دستگاه خودپرداز تصمیم بگیرید شرکت پشتیبان جدیدی برای سرویس‌ دهی دستگاه خود انتخاب کند. ممکن است خریدار، دستگاه را به‌ صورت دست دوم از شخص حقیقی خریداری کرده و تصمیم داشته باشد بنابر تحقیق و اطلاعات خود با شرکت معتبرتری قرارداد ببندد. یا ممکن است از خدمات شرکت قبلی راضی نباشد و به همین دلیل به دن
بک لینک و پیوندبک پیوند چیست؟ به دست آوردن پیوند برای یک وب‌سایت از وب‌سایت‌های دیگر بک لینک و پیوند اسم داراست . به‌عبارت‌دیگر , هنگامی‌که یک وب‌سایت لینک و پیوند شمارا در وبسایت خویش قرار دهد , یک بک لینک و پیوند برای تارنما شما در حیث گرفته می‌گردد . بک لینک‌ها میتوانند تأثیر بزرگی روی حاصل وب‌سایت در حاصل موتورهای کاوش داشته باشند . به همین منظور است که آن ها برای بهبود سئوی وب‌سایت مضاعف موثر میباشند . هیچ
ماسک مو با آبکشی کلاژن و روغن آرگان آموس وان
ضدوز و نرم کننده مو
شماره پروانه سیب سلامت : 56/20693 قیمت:89500 تومان
*درباره محصول- روغن آرگان موجود در این محصول مزایای زیادی بر روی موها دارد. این روغن می‌تواند به‌عنوان یک مرطوب‌کننده و آب‌رسان قوی برای موها عمل کند و باعث رفع خشکی و شکنندگی موها شود. این محصول می‌تواند باعث قوی شدن موهای نازک شود و موهای شکننده و خشک را درمان کند. این ماسک برخی از آسیب‌های واردشده به مو از طریق رنگ، دکلره و…را که
عمل پروتز سینهجراحی زیباییعمل پروتز سینه
عمل پروتز سینه ، ایمپلنت سینه یا Augmentation Mammoplasty، به‌ معنای بازسازی سینه از طریق افزایش حجم آن است که از جمله پرطرفدارترین عمل‌های جراحی زیبایی است که سال ‌هاست زنان زیادی در سر تا سر جهان به آن تن داده‌اند.
از عمل پروتز سینه جهت ایجاد سینه‌ های بزرگ ‌تر و حجیم‌ تر یا جایگزینیِ حجمی از سینه که در حین شیردهی، حاملگی، کاهش وزن و سوء تغذیه یا عواملی مثل سرطان یا ضربه از بین رفته، استفاده می ‌کنند.

عم
بک لینک و پیوندبک پیوند چیست؟ به دست آوردن پیوند برای یک وب‌سایت از وب‌سایت‌های دیگر بک لینک و پیوند اسم داراست . به‌عبارت‌دیگر , هنگامی‌که یک وب‌سایت لینک و پیوند شمارا در وبسایت خویش قرار دهد , یک بک لینک و پیوند برای تارنما شما در حیث گرفته می‌گردد . بک لینک‌ها میتوانند تأثیر بزرگی روی حاصل وب‌سایت در حاصل موتورهای کاوش داشته باشند . به همین منظور است که آن ها برای بهبود سئوی وب‌سایت مضاعف موثر میباشند . هیچ
دامنه چیست؟
دامنه ها در واقع آی پی یا همان نام یک وب سایت هستند.این نام ها در نوار آدرس بار مرورگرهای اینترنت قرار میگیرند و
ما را به سایتمان هدایت میکنند. اولین قدم برای داشتن یک وبسایت ثبت دامنه است.
در واقعیت سایت ها می توانند همچنین با آدرس آی پی مرتبط شوند.از انجایی که یادگیری آدرس آی پی کاری دشواریست. به همین
دلیل، نام دامنه مورد استفاده قرار می گیرد.
به هنگام ثبت دامین اطلاعات شخصی فرد به همراه مدت اعتبار و زمان ثبت آن در یک دیتابیس
دهان شویه ها یکی از محصولات بهداشتی بسیار پرطرفدار در برندهای متفاوت می باشند که تاثیر بسیار زیادی بر کاهش هالیتوز یا همان بوی بد دهان، کاهش باکتری های موثر در پوسیدگی دندان ها و از بین بردن عفونت های قارچی، باکتریایی و آفت های دهانی داشته و از محصولات پر مصرف و پرفروش در داروخانه ها و لوازم بهداشتی به شمار می آید که توسط پزشک و یا دندانپزشک زیبایی به منظور استفاده موقت و کوتاه مدت برای اشخاص تجویز می گردد. چند سالی است که تاثیر دهان شویه بر
مدتی است که در بین گیاهان دارویی و حتی عطاری ها (صرفا عطاری هایی که به صورت مجاز فعالیت می کنند) عبارتی را به عنوان دمنوش می شنویم که هنوز هم بسیار دقیق در مورد جزئیات و نحوه استفاده آن اطلاعات کافی نداریم.
در این زمینه باید بگوییم که قطعا دمنوش ها یکی
از جدید ترین تکنیک های درمان بسیاری از بیماری ها هستند که روز به روز
استفاده از آن ها در کشور های مدرن و پیشرفته بیشتر می شود، بسیاری از ما
صرف سم زدایی از بدن را با استفاده از ورزش نمی دانیم و ی
این دستگاه با تمامی حافظه های فلش (USB) نیز سازگاری دارد و می توانید با انتقال اطلاعات دستگاه روی این حافظه ها و اتصال به نرم افزار حضور و غیاب، گزارش های لازم را جمع آوری نمایید. امکان گزارش گیری تحت وب. آغاز نموده و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی نرم افزار، امروزه قادر به ارائه خدمات متمایز در این زمینه می باشد. با توجه به توضیحات بالا، هرکسی که بتواند یک کپی از اثر انگشت فرد مورد نظر داشته باشد قادر به هک کردن دستگاه حضور
کتری برقی پارس خزر مدل EK-2200P 

برند : Pars Khazar
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
کتری برقی‌ها از دستگاه‌های محبوب این روزهاست. این گروه کالایی باصرفه‌جویی در وقت مصرف‌کننده، بسیار موردتوجه قرار دارند. این محصولات برقی که جای کتری‌های قدیمی و سنتی که با شعله گاز داغ می‌شدند را گرفته‌اند. با پیشرفت کتری برقی‌ها و احساس نیاز بازار، چای‌سازها هم طراحی و وارد بازار شدند ولی باوجود تکمیل این کالا، همچنان کتری برقی به‌ت
بهترین راه شناسایی اره تقلبی اشتیل
ابزارهای برندهای معروف اغلب در بازار به صورت غیرقانونی کپی می شوند و با یک نام تقلبی و بی کیفیت به فروش می رسند. برند اشتیل نیز ازجمله همین برندها می باشد که گروهی از افراد اقدام به کپی برداری از اره های این برند کرده اند. در این مقاله روش هایی که برای تشخیص اره تقلبی اشتیل وجود دارد را خدمت شما شرح می دهیم. پس با ما همراه باشید
مصرف کنندگان عموما هزینه های زیادی را برای آنچه که فکر می کنند ارزش بالایی دارد، پ
شیلنگ ویبراتور بتن، دستگاهی که عمل ویبراسیون (لرزش و ارتعاش) را با کمک یک شیلنگ در محل بتون ریزی و به منظور متراکم سازی بتن انجام می دهد. با اینکه انرژی مورد نیاز جهت به ارتعاش درآمدن شیلنگ را موتور دستگاه تامین می‌کند؛ اما با این وجود غالباً در اصطلاح کل این دستگاه، را شیلنگ ویبره یا شیلنگ ویبراتور می‌نامند.مبانی اولیه تولید و استفاده از ویبراسیون برای متراکم سازی بتن در طول سال های متمادی هیچ تغییر نکرده است. با این حال، تکنولوژی همچنان
دلایل متعددی وجود دارد که شما به واسطه آن تصمیم به تغییر شماره IMEI دستگاه خود می‌گیرید. باید توجه داشته باشید که تغییر دادن شماره IMEI اندروید مزایا و معایب خاص خود را دارد.
اگر بخواهیم واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم مزیت ویژه‌ای در تغییر دادن شماره IMEI یک دستگاه وجود ندارد. این کار به امن‌تر شدن دستگاه شما کمکی نمی‌کند. اما شرایطی به وجود می‌آید که تغییر دادن شماره IMEI می‌تواند به یک انتخاب تبدیل شود.
با تغییر دادن این شماره شما می‌توانید کا
بسته پذیرایی پایان نامه
بسته پذیرایی پایان نامه و جلسه دفاع از پایان نامه قطعا یکی از مهم ترین اتفاقات برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکترا می باشد، وجود برنامه ریزی برای تمام دقیقه های این مراسم ضروری است .
وجود وظایف متعدد و تلاش برای کنترل شرایط حاکم بر فضای جلسه،امادگی برای ارائه ،آماده کردن پاورپوینت .... عواملی هستند
که حتی اگر برای تمام آنها نیز فکری کرده باشید باز هم نگرانی هایی وجود دارد.
پذیرایی از حضار و اساتید یکی ازاین دغدغه ها
اگر به تازگی یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اید یا اینکه، از راه‌اندازی سایت شما سال‌ها می‌گذرد ولی همچنان از وضعیت موجود رضایت چندانی ندارید در هر صورت، اگر به فکر راهی برای بهبود رتبه سایت خود، محبوبیت نزد کاربران و موتورهای جستجو هستید ولی دقیق نمی‌دانید کدام راه شما را به این هدف نزدیک می‌کند نگران نباشید ما با شما هستیم. کلید حل این مشکل به کار بردن تکنیک‌های سئو کلاه سفید است که ما در این مقاله به طور کامل خدمت شما عزیزان
فروشگاه اینترنتی شیک فام

امروزه با گسترش اینترنت، فروشگاه های مجازی زیادی در بستر مجازی در زمینه فروش کالا و معرفی خدمات فعالیت می کنند که فرآیند خرید را برای مشتریان عزیز بسیار آسان کرده اند ولی متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با تاسیس فروشگاه های مجازی نامعتبر و فروش محصولاتی نامرغوب و تقلبی به دنبال سر کیسه کردن جیب مردم هستند بنابراین اگر شما به خرید اینترنتی علاقمند هستید اولین نکته انتخاب و خرید از یک فروشگاه آنلاین معتبر است.
فرو
اگر به تازگی کودکی به خانواده شما اضافه شده است، باید بزودی به دنبال راه های ایمن کردن خانه برای او باشید. زیرا کودکان کنجکاو هستند و با محیط خانه آشنایی ندارند و ممکن است با برخورد به در و ودیوار یا افتادن از پله ها آسیب ببینند. اما راه هایی هست که شما می توانید خانه خود را برای آنها ایمن کنید
بیشترین صدمات وارده به کودکان از چه راهی است؟
آمار زیر نشان دهنده ی صدماتی هستند که به کودکان زیر ۱ سال در خانه وارد شده است. این اطلاعات از بانک اطلاعا
و اما رمان‌ و داستان شخصیت‌ محور.
از رمان‌های ماجرا محور زیاد گفتیم. ولی اغلب کسایی که کمتر کتاب می‌خونن،
میگن که آیا نمیشه همۀ این حرف‌ها رو با دیدن فیلم و سریال هم تجربه کرد؟ آیا جلوه‌های
ویژۀ سینمایی بهتر نمی‌تونه کلاس‌های جادوی سیاه هاگوارتز رو بهمون نشون بده؟ آیا بهتر
نیست به جای اینکه ده تا صفحه توصیف بخونیم تا بفهمیم وسط جنگ‌های جهانی چه خبر
بوده، اسلحه به دست بگیریم و برای نجات سرباز رایان به میدون جنگ بریم؟
من فکر می‌کنم اقتب

علت خطوط روی ناخن چیست و برای درمان آن چه کنیم؟

به ناخن‌های‌تان نگاه کنید.
گاهی روی آنها خطوطی ایجاد می‌شود که علت آن را نمی‌دانید. شاید شما هم شنیده باشید که این خطوط نشانه کمبود ویتامین است؛ بعضی از افراد هم می‌گویند که این خطوط به‌واسطۀ کم‌خونی روی ناخن ایجاد می‌شود. اما اجازه بدهید اینها را کنار بگذاریم و با دقت بیشتری موضوع خطوط روی ناخن را بررسی کنیم. واقعیت این است که دلایل متعددی برای شکل‌گیری خطوط روی ناخن وجود دارد. دلا

نام کتاب: خشت های معرفت – گفتارها – دفتر چهارم
مسجد، پایگاه انسان‌سازی 
مولف: سید محمد مهدی حسینی همدانی
نوبت چاپ: اول
ناشر: انتشارات راه دان

در ابتدای این کتاب میخوانیم:
مقدمه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
«ما کانَ لِلْمُشْرِکینَ أَنْ یَعْمُرُوا مَساجِدَ اللّهِ شاهِدینَ عَلى أَنْفُسِهِمْ بِالْکُفْرِ أُولئِکَ حَبِطَتْ أَعْمالُهُمْ وَ فِی النّارِ هُمْ خالِدُونَإِنَّما یَعْمُرُ مَساجِدَ اللّهِ مَنْ آمَنَ بِاللّهِ وَ ال
این سوره با نام‌هایی چون «کَوْثَر»، «إِنَّا اَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَر»، و «سُورَةُ النَّحْر» نام‌گذاری شده است. دو نام اول برگرفته از آیة اول سوره و اسم سوم به مناسبت لفظ «وَ انحر» در آیه‎ی دوم است.
مشهور بین علما تفسیر و علوم قرآن، مکی بودن این سوره است، ولى در احتمالی ضعیعف مدنى بودن آن ادعا شده است. این احتمال از سوی خفاجی نیز داده ‌شده است که این سوره یک بار در مکه و بار دیگر در مدینه نازل شده باشد،[1] ریشه این ادعاها برگرفته از روایتی م

خواص عسل
از گذشته تا به امروز از عسل برای درمان بیشتر بیماری ها استفاده می شده است. می توان گفت مهمترین خاصیتش، ضد میکروب بودنش است. این در حالی است که عسل یک ماده ی خوراکی بوده و باید محیط بسیار خوبی برای پرورش یافتن میکروب ها باشد. لکن میکروب ها در عسل از بین رفته و اجسادشان هم به مرور زمان از بین می رود. چرا که عسل حاوی مقادیری از آنزیم دیاستاز و آنتی بیوتیک است. ما در مقاله ی زیر به بررسی خواص عسل می پردازیم. عسل شیره شیرین و سالمی است که م
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت: 10:35
توسط:عوض دولت خواه
با سلام و وقت به خیر من از زمانی که جنابعالی وبلاک را ایجاد فرمودید از تجربیات شما استفاده فراوان نموده ام بدینوسیله می خواستم از شما تشکر نمایم عوض دولت خواه از استان اردبیل شهرستان اردبیل معاون اجرایی متوسطه دوره دوم دبیرستان غیر دولتی دخترانه بهاران

با سلام خدمت همکار محترم
از اینکه توانسته ایم مثمر ثمر واقع گردیم خوشحال و خدا را شاکریم حسن لطف و محبت شما را ارج می نهیم و برای کلیه بزرگوار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها